Strojový překlad podle Microsoft Translator|Dostupné jazyky: ...................

Hledáte auto které Díky otáčeli, má své přátele zelený závistí a vypadá mnohem dražší, než ve skutečnosti je?

Hledáte vůz, který je robustně postavený, bezpečné a pohodlné a vejde celá rodina a jejich zavazadla?

Hledáte vůz, který je snadno ovladatelné, jde kamkoliv potřebujete jít a stylem?

Hledáte vůz, který je zábava a vezme vás na jakékoliv dobrodružství, které chcete?

Pokud hledáte jeden nebo všechny tyto věci pak T jsou auta pro vás!

T vypadat dobře, cítit agilní, jdou dobře, jsou dokonale vybavený terénní, pěkně skončil a velmi dobře vybaven. Lze pochopit, proč se stali maximální flexibilní motoristické – tuhost, trvanlivost, pohodlí a elegantního stylu všechny zabalené do jednoho auta. Nejen to, ale budete mít ideální pracant kvůli své tvrdosti; Ideální rodinný vůz s dostatkem prostoru; velký tourer kvůli tomu být tak neuvěřitelně pohodlné a velké hračky – tyto děti mohou jít většina míst jeho velký bratr obránce může jít a stylem!

Tyto vozy jsou nesmírně schopný a vysoce žádoucí. Na dálnici se pohybují krásně, a na malých silnicích jejich zpracování je akorát – není příliš choulostivá, ne příliš necitlivé, cítí se solidní na silnici. Brzdy mají podobnou kvalitu, což je vynikající brzdné schopnosti. Jsou take rohy tak, že 4 × 4 ’ s nemají právo!
Místo řidiče – jsem rád, že seděl nahoru vyšší než většina vozidel – vám dává téměř žádná slepá místa, spousta prostoru pro nohy v přední i zadní – zadní cestující budou cítit, jako by si v limuzíně! 

Za volantem těchto Freelanders se cítíte trochu set od sebe – a to nejen díky vysoké jízdní polohy a skutečnost, že jsou všichni vaši přátelé závidět! Detail se dotýká pomoc. Způsob okno vzadu jde dolů, takže můžete načíst vaše nakupování bez nutnosti otevřít zadní dveře – nebo dát své psy dostatek vzduchu; všechny užitečné skladovací prostory, včetně držitelů velmi inovativní nápoje ve dveřích a ploché povrchy; elektrické ovládání oken; zadní sedadla sklopení úplně umožňující tun zavazadlového prostoru; ABS; ‘ Hill Descent Control ’ systému; Mohl bych pokračovat dál a dál.

Co je to opravdu tak velká, o nich T je, že jsou to fakt hlava soustružník, fantasticky vypadající vozidlo, které vypadá mnohem dražší, než to ve skutečnosti je – jak na vnitřní tak i vnější.

T mít buď 1,8 litrový benzínový motor; benzinovým motorem 2,5 l V6 nebo 2,0 litru přeplňovaný vznětový motor (s populární TD4, zavedený v roce 2000), což znamená, že mají dobré pohonných hmot pro prestiž vozidla a vyhnout se vysoké zdanění tříd, které přicházejí s těžký plyn hltající auta 4 x 4.

T máte takový styl, pohodlí a univerzálnost, není divu, že jsou nejlepší všestranný stroj ve své třídě. Jsou pevné, kvalitní 4 × 4 za výhodnou cenu.

Vynikající a úžasné vozy – Pokračuj, podívejte se co Freelanders máme k dispozici a dát mu trochu zábavy – víte, že chcete!

Copyright by FreelanderSpecialist.com