Strojový překlad podle Microsoft Translator|Dostupné jazyky: ...................

Jsme Specialisté na Freelander -Zabýváme se pouze vozidla jsou značky Land Rover Freelanders a Rovers, protože mají stejné motory. Můj nádherný manžel, Nobert, je hlavní mozky za klíče (i když chce myslet na sebe jako tlačenka, on pořád mi ukazoval, jak dobře jeho svaly vyvíjejí!). Problém s Freelander, Nobert je ten, který může opravit – má hlavu pod klobouk celý den každý den, a co on neví o Freelanders jsem si jistý není dobré vědět. Pokud jde o mě, Sue, No, jsem tady počítat peníze – mám těžký úkol – ačkoliv Nobert se příliš jistý jak nelepší jsem na to od tvrdí, že trávím to rychleji než jsem hrabě to!!!

Jsme malé firmy operující z naší vlastní zahrádka (ačkoli to je velmi velká zahrada – právě proto není získat trávník posekaný tak často, jak by měl!) Nemáme žádné nóbl showroomech nebo kanceláře. Tak Pokud byste chtěli přijít a zobrazit žádný z našich vozidel prostě nám zavolejte nebo vysadit nebo shromažďovat vaše vozidlo k opravě, jsme nejsou omezeny pouze na otevírací dobu, tak i na večery a víkendy, jste vítáni; Dejte nám vědět, když chcete přijít a uděláme, co můžeme být zde.

Co chceme, je spokojení zákazníci. Všechna naše vozidla jsou používány Freelanders a budeme snažit v našich silách dostat je do velké mechanickém stavu (dobře Nobert dělá, já nejsem moc používat, mám strach!). Není možné pro nás test jednotky všechna naše vozidla pro velké délky času, takže pokud si koupíte vozidlo od nás a zjistíte, že je problém, který jsme vyzvednout na vše, co potřebujete udělat, je dejte nám zavolat a my uděláme maximum, abychom ji pro vás.

A pokud náhodou nemůžete najít, co hledáte v naší kolekci Freelanders, nezapomeňte, že já bych ještě rád počítat peníze, takže Nobert je k dispozici servis a opravy Freelander, který zvolíte za velmi rozumné ceny (nechtěl bys mě k počítání pro příliš dlouho teď byste!).

Je-li Freelander problémy a snaží se opravit nebo vylepšit vaše Freelander pak vyzkoušet Freelander díly a příslušenství Freelander že máme k dispozici. Specializujeme se zejména obnova Freelander motorů a hnacích ústrojí (IRD/přepravních boxů, viskózní spojka jednotky (VCU ’ s) a zadní diferenciály, tak ať váš problém jsme tady na pomoc.

Je-li něco konkrétního, hledají a nemohou najít zde prosím proveďte Zavolej nám na 0780 9575 421, pouze kuřata kousnutí, jsme don ’ t!!!

 

Naše Freelanders - a liché kuře!

Naše Freelanders - a liché kuře!

Adresář prodejců aut – Prodejci aut UK a autosalony.
Adresář prodejců aut – Prodejci aut UK a autosalony.

Najdete nás na město listings.co.uk

Copyright by FreelanderSpecialist.com