Tłumaczenie przez Microsoft Translator|Dostępne języki: ...................

Szukasz samochodu, sprawia, że szefowie kolei, ma znajomych z zazdrości i wygląda znacznie droższe, niż jest w rzeczywistości?

Szukasz samochodu, który jest solidnie zbudowany, bezpieczne i wygodne i zmieści się całej rodziny i ich bagaż?

Szukasz samochodu, który jest łatwe w prowadzeniu, idzie wszędzie trzeba iść i czy to w stylu?

Szukasz samochodu, który jest zabawa i zabierze Cię na dowolną przygodę, jaką chcesz?

Jeśli szukasz dla jednego lub wszystkich z tych rzeczy, następnie r są samochody dla Ciebie!

r Wygląda dobrze, czuć zwinny, iść dobrze, są niezwykle zdolny do off road, ładnie wykończone i bardzo dobrze wyposażone. Można zrozumieć, dlaczego mają stać się ten ostateczny w elastyczny motoryzacji – wytrzymałość, trwałość, komfortu i elegancji wszystkie owinięty w jeden samochód. Nie tylko, że ale możesz mieć idealny koń pociągowy ze względu na jego wytrzymałość; idealny samochód rodzinny, z dużą ilością miejsca; Świetne tourer z powodu jest tak niesamowicie wygodne i wielki zabawka – te dzieci mogą iść większości miejsc jego big brother obrońca może iść i czy to w stylu!

Pojazdy te są niezwykle zdolny i bardzo pożądane. Na autostradzie rejs pięknie, a na małe drogi ich obsługi jest właśnie – nie zbyt drażliwy, nie zbyt niewrażliwe, czują się stały na drodze. Hamulce mają podobną jakość, dając im doskonałą zatrzymaniu zdolność. One się narożniki w sposób, że 4 × 4 ’ s mieć prawa do!
Stanowisko kierowcy – kocham zasiadanego nawet wyższe niż większość pojazdów – daje prawie nie martwego pola, mnóstwo miejsca na nogi z przodu i tyłu-tył pojazdu pasażerowie będą czuć się tak, jakby oni w limuzynie! 

Za kierownicą tych Freelanders czujesz się trochę zestaw od siebie – i nie tylko ze względu na wysokie stanowisko kierowcy oraz fakt, że wszyscy Twoi znajomi są zazdrośni! Szczegółowo dotyka pomoc. Taki sposób okno z tyłu idzie w dół więc można załadować zakupów bez konieczności otwierania tylnych drzwi – lub dać swoje psy, mnóstwo powietrza; wszystkich obszarach przydatne miejsce do przechowywania, w tym posiadaczy bardzo innowacyjne napoje w drzwi i płaskie powierzchnie; elektryczne szyby; tylne siedzenia, które złożyć całkowicie umożliwiające ton przestrzeni bagażowej; ABS; ‘ Hill Descent Control ’ systemu; Mogłem iść na i na.

Co to naprawdę jest tak wielka, o tych r że są one prawdziwe głowy turner, fantastyczne wyglądający pojazd, który wygląda znacznie bardziej kosztowne niż to faktycznie jest – zarówno na wewnątrz i na zewnątrz.

r mieć albo silnik benzynowy 1,8 litra; silnik benzynowy 2.5 l V6 lub turbo 2.0 litrowy silnik Diesla (z popularną TD4 wprowadzony w 2000), co oznacza, że mają dobre paliwa dla prestiżu pojazdu i uniknąć wysokich podatków klasy, które pochodzą z ciężkich gazu żarcia 4x4s.

r mieć taki styl, komfort i wszechstronność, nic dziwnego, że są one wszechstronny najlepsze w swojej klasie. Są one stałe, jakość 4 × 4 w okazyjnej cenie.

Doskonałą jakość i wspaniałe samochody – dalej, sprawdź co Freelanders mamy dostępne i dać mu trochę zabawy – wiesz, że tego chcesz!

Copyright by FreelanderSpecialist.com