Strojový preklad v Microsoft Translator|Jazyky k dispozícii: ...................

Hľadáte auto, robí hlavami sa obrátiť so svojimi priateľmi zelený závisťou a vyzerá oveľa drahšie, ako to vlastne je?

Hľadáte auto, ktoré je rázne postavil, bezpečné a pohodlné, a sa zmestí celá rodina a za ich batožinu?

Hľadáte auto, ktoré je jednoduché riadiť, ide kamkoľvek potrebujete ísť, a to vo veľkom štýle?

Hľadáte auto, ktoré je zábava a bude vám na akékoľvek dobrodružstvo, chcete?

Ak hľadáte pre jednu alebo všetky tieto veci, potom Freelanders autá sú pre vás!

Freelanders vyzerať dobre, cítiť vrtký, ísť dobre, sú vrcholne schopné off road, pekne hotové a veľmi dobre vybavené. Môžete pochopiť, prečo sa stali maximálne flexibilné motorizmu – odolnosť, životnosť, komfort a elegantný štýl, všetko zabalené do jedného auta. Nielen to, ale budete mať ideálne ťahúň kvôli jeho húževnatosť; ideálne Rodinné auto s dostatkom miesta; skvelé tourer kvôli tomu byť tak neuveriteľne pohodlné a veľké hračky – tieto deti môžu ísť najviac miesta jeho veľký brat obranca môže ísť, a to vo veľkom štýle!

Tieto vozidlá sú veľmi schopných a vysoko žiaduce. Na diaľnici krásne cruise a na malých cestách, manipulácia s nimi je práve – nie je príliš citlivý, nie príliš necitlivé, cíti pevné na ceste. Brzdy majú podobnú kvalitu, ich dať vynikajúce brzdnej schopnosti. Oni sa rohy tak, že 4 × 4 ’ s nemajú právo!
Vodiča – rád, že sa posadil až vyšší ako väčšina vozidiel – vám dáva takmer žiadne mŕtveho uhla, zaťaženie nohy miestnosti v prednej aj zadnej strane-zadnej cestujúci budú cítiť, akoby ste v limuzíne! 

Za volantom týchto Freelanders sa cítite trochu súbor od seba – a to nielen z dôvodu vysokej jazdnej polohe, a skutočnosť, že všetci vaši priatelia závidieť! Detail dotýka pomoc. Spôsob okno na zadnej ide dole, takže môžete nahrať vaše nákupy bez nutnosti otvárať zadné dvere – alebo dajte psov dostatok vzduchu; všetky užitočné skladovacích priestorov, vrátane veľmi inovatívne nápojov držiaky na dverách a ploché povrchy; elektrické okná; zadných sedadiel, ktoré sklopte úplne umožňujúce ton batožinového priestoru; ABS; ‘ Hill Descent Control ’ systém; Som mohol pokračovať ďalej a ďalej.

Čo je vlastne tak veľký, o týchto Freelanders je, že sú skutočné hlavu sústružník, fantastické vyzerajúce vozidlo, ktorý vyzerá oveľa drahšie, ako to vlastne je – vo vnútri aj vonku.

Freelanders majú buď benzínový motor 1,8 litra; 2,5 litra V6 benzínový motor alebo 2,0 liter turbo dieselovým motorom (s čoraz populárnejšie TD4 zavedená v roku 2000) čo znamená, že majú dobrú spotrebu paliva pre prestíž vozidla a vyhnúť sa vysokým daniam tried, ktoré prichádzajú s ťažkým plynom guzzling 4 x 4.

Freelanders majú taký štýl, komfort a všestrannosť, niet divu, že sú najlepšie všestranný človek vo svojej triede. Sú pevné, kvalitné 4 × 4 za výhodnú cenu.

Vynikajúcu hodnotu a ohromujúce autá – ďalej, pozrite sa aké Freelanders máme k dispozícii a dať mu trochu zábavy – viete, že budete chcieť!

Copyright by FreelanderSpecialist.com