Strojový preklad v Microsoft Translator|Jazyky k dispozícii: ...................

Adresa:

Glebewood Lodge,
Brandon Road,
Methwold,
Norfolk, IP26 4RH,
Veľká Británia

Nájdete v sekcii "Ako sa k nám" nižšie Podrobnosti ako na cestu k nám.

Telefónne číslo:

Žalovať 0780 9575 421 alebo Nobert 0788 9936 364

E-mail:

9
nobert@freelanderspecialist.com

Prípadne, ak budete potrebovať pomoc alebo máte otázku, pripomienky alebo návrhy, môžete použiť formulár nižšie a kontaktujte nás.

Ako nás nájdete

Nachádzame sa v Norfolku, Trenčín, približne 1,5 hodiny od Londýna, 2 hodiny od Birmingham a 3,5 hodín z Manchesteru. Vezmite prosím na vedomie, že nie sme garáž alebo showroom takže ak si prajete prísť a zobrazenie našich vozidiel, prosím kontaktujte nás prvý, aby schôdzku-týmto spôsobom budete mať zaručené, že budeme v!

Ako sa k nám autom:

Naša adresa je Glebewood Lodge, Brandon Road, Methwold Norfolk, IP26 4RH-viď mapa nižšie. Vezmite prosím na vedomie, že satelitné navigátor sa dostanete do garáže na ceste od nás a nie priamo na naše dvere. Sme priamo oproti Premier potraviny továrne asi 100 metrov od garáže smerom Brandon. Ak chcete zistiť aktuálne podmienky prevádzky potom Kliknite tu.
Zväčšiť mapu

Ako sa k nám vlakom:

Naša železnica je Brandon (z Londýna, budete musieť dostať vlakom z Kings Cross alebo Liverpool Street Cambridge, potom zmeniť na Norwich vlakom, vystúpite na Brandon). Prípadne Downham trh nie je príliš ďaleko, a to má priamy vlak z London Kings Cross na to. Ak nám oznámite, o koľkej a stanice prichádzate v tam budeme vyzdvihnúť si.

Ako sa k nám tréner:

Naše najbližšie autobusovej stanici je Thetford. Ak môžete nám povedať, čo čas prichádzate budeme tam môžete vyzdvihnúť.

Ako sa k nám v leteckej doprave:

Áno, verte tomu alebo nie, sme mali ľudia prídu zo zahraničia, konkrétne na kúpu jedného z našich Freelanders! Takže ak ste lietania v našich najbližšie letisko je Stanstead, odtiaľ si by chytiť vlak do Cambridge, potom zmeniť Norwich vlakom, vystúpite na Brandon. Ak môžete nám povedať, čo čas prichádzate budeme tam môžete vyzdvihnúť.

Copyright by FreelanderSpecialist.com