Strojový preklad v Microsoft Translator|Jazyky k dispozícii: ...................

Adresa:

Glebewood Lodge,
Brandon Road,
Methwold,
Norfolk, IP26 4RH,
Veľká Británia

Nájdete v sekcii "Ako sa k nám" nižšie Podrobnosti ako na cestu k nám.

Telefónne číslo:

Žalovať 0780 9575 421 alebo Nobert 0788 9936 364

E-mail:

9
nobert@freelanderspecialist.com

Prípadne, ak budete potrebovať pomoc alebo máte otázku, pripomienky alebo návrhy, môžete použiť formulár nižšie a kontaktujte nás.

Ako nás nájdete

Nachádzame sa v Norfolku, East Anglia, približne 1,5 hodiny od Londýna, 2 hodiny z Birminghamu a 3,5 hodín z Manchesteru.

Ako sa k nám autom:

Naša adresa je Glebewood Lodge, Brandon Road, Methwold Norfolk, IP26 4RH-viď mapa nižšie. Upozorňujeme, že satelitné navigator sa často dostanete na malé auto Predaj garáže na ceste od nás a nie priamo na naše dvere. Sme priamo oproti Quorn potraviny továreň asi 200 metrov od auta predaj garáže smerom Brandon.

Ak by ste chceli skontrolovať premávke potom Kliknite tu.
Zväčšiť mapu

Ako sa k nám vlakom:

Naša železnica je Brandon (z Londýna, budete musieť dostať vlakom z Kings Cross alebo Liverpool Street Cambridge, potom zmeniť na Norwich vlakom, vystúpite na Brandon). Prípadne Downham trh nie je príliš ďaleko, a to má priamy vlak z London Kings Cross na to. Ak nám oznámite, o koľkej a stanice prichádzate v tam budeme vyzdvihnúť si.

Ako sa k nám tréner:

Naše najbližšie autobusovej stanici je Thetford. Ak môžete nám povedať, čo čas prichádzate budeme tam môžete vyzdvihnúť.

Ako sa k nám v leteckej doprave:

Áno, verte tomu alebo nie, sme mali ľudia prídu zo zahraničia zbierať ich Freelander! Takže ak ste lietanie v naše najbližšie letisko je Stanstead, odtiaľ vás by chytiť vlak do Cambridge, potom zmeniť vycvičiť Norwich vystupujete v Brandon. Ak nám oznámite kedy prídete tam budeme vyzdvihnúť vás.

Copyright by FreelanderSpecialist.com