Makine çevirisi tarafından Microsoft Translator|Diller kullanılabilir: ...................

Bir araba arıyoruz Bu kafaları açmak yapar ve arkadaşlarının gıpta ile yeşil sahip olduğundan daha çok daha pahalı görünüyor?

Eğer bir araba için arıyorsunuz sağlam, güvenli ve rahat inşa ve tüm aile ve Bagaj uyacak?

Eğer bir araba için arıyorsunuz sürücü için kolay bir yere gitmek gerekir ve tarzda mı gitmiyor?

Eğer bir araba için arıyorsunuz eğlenceli ve istediğiniz herhangi bir maceraya götürecek?

Sonra aşağıdakilerden birini veya bunların hepsi için arıyorsanız n arabalar için buradasın!

n iyi görünüyorsun, çevik, git iyi hissediyorum, fevkalade güzel bitmiş ve çok iyi donanımlı yoldan yeteneğine sahiptirler. Sen-ebilmek anlamak neden esnek otomobil son haline gelmiştir – tokluk, dayanıklılık, konfor ve zarif stili tüm bir arabaya sarılmış. Değil sadece ama sen kendi tokluk nedeniyle ideal bir beygir var; mükemmel bir aile otomobili ile bolluk-in yer; o kadar inanılmaz rahat ve büyük varlık nedeniyle büyük bir tourer oyuncak – bu bebeklerin büyük kardeşi savunma gidebilir ve tarzda öyle çoğu yerde gidebilirsiniz!

Bu araçların son derece yetenekli ve son derece cazip. Otoyolda onlar güzel cruise ve küçük yollarda kullandıklarında daha doğru – çok hassas, çok duyarlı, onlar yolda sağlam hissediyorum. Frenler mükemmel durma yeteneği vererek benzer bir kalitededir. Onlar almak o 4 × 4 bir şekilde köşeler ’ s hakkın var!
Sürüş pozisyonu – oturdu seviyorum yukarı en araçlar yüksek – neredeyse hiçbir kör noktalar, bacak oda ön ve arka-senin arka yolcu limuzinle olsan gibi hissedeceksiniz hem de bir sürü verir! 

Bu Freelanders direksiyon başında küçük bir kümesi ayrı hissediyorum – ve sadece yüksek sürüş pozisyonu ve tüm arkadaşlar kıskanç olduğu gerçeği nedeniyle! Detay yardımı dokunur. Arka kapıyı açmak zorunda kalmadan alışveriş yükleyebilirsiniz böylece yol aşağı arka pencereye gider – veya vermek senin köpek bolluk-in hava; kapı ve düz yüzeyler çok yenilikçi içecekler sahipleri de dahil olmak üzere tüm yararlı depolama alanları, elektrikli camlar; arka koltuklar tamamen bagaj alanı ton için izin aşağı kat; ABS; ‘ tepe iniş kontrol ’ sistemi; Tarih ve gidebiliriz.

Ne gerçekten harika bunlar hakkında n bir çok kafa turner olduklarını, aslında göründüğünden çok daha pahalı görünüyor fantastik görünümlü araç olduğunu – hem iç ve dış.

n bir 1.8 litre benzinli motor var; 2.5 litre V6 benzinli motor ya da hangi onlar iyi yakıt ekonomisi için prestij araç var ve 4x4s yakan ağır gaz ile gelen yüksek vergilendirme sınıfları kaçınmak anlamına gelir 2.0 litre turbo dizel motor (ile hiç popüler TD4 2000 yılında tanıtıldı).

n Böyle stil, rahatlık ve çok yönlülük, kendi sınıfındaki en iyi zengin olduklarını hiç merak var. Onlar sağlam, kaliteli bir 4 × 4 bir pazarlık fiyata vardır.

Mükemmel değer ve çarpıcı arabalar – devam et, biz kullanılabilir ve bazı eğlenceli vermek ne Freelanders kontrol – istediğini biliyorsun!

Copyright by FreelanderSpecialist.com