Makine çevirisi tarafından Microsoft Translator|Diller kullanılabilir: ...................

Biz Freelander uzmanları -Biz anlaşma ile tek araç Land Rover bulunmaktadır Freelanders ve onlar aynı motorları var Rovers. (O kendini düşünmeyi brawn, ne kadar iyi kasları geliştirme gösterdiğin tutar sever!) harika kocam Nobert, somun anahtarları arkasındaki ana beyin yeterlidir. Bir Freelander ile sorun her neyse Nobert bir tamir edebilir-o bütün gün her gün başının altına bir kaporta vardır, ve o bir Freelanders hakkında eminim bilmek oldukça bilerek değer. Bana gelince, Sue, iyi, para-ne kadar zor bir iş ı-si olmak saymak için geldim-Nobert çok emin ne kadar iyi değil, ancak ben ben daha hızlı sayım harcamak iddia ettiği bu yana ben de o olduğum!

Biz küçük bir işletme (çim olması gerektiği gibi kez mowed değil bu yüzden çok büyük bir bahçe – olmasına rağmen!) kendi arka bahçeden faaliyet vardır Herhangi bir fantezi showroom de ofisleri var. Yani gelip bizim araçların sadece görüntülemek isterseniz bizi arayın ya da bırak veya aracınız tamir için toplamak, biz bu yüzden bile akşamları ve hafta sonları hoş geldiniz; üzerinde çalışma saatleri için sınırlı değildir bize gelmek ister misiniz ve biz burada olmak için elimizden geleni yapacağız bildirin.

Bizim istediğimiz bu mutlu müşteriler. Tüm araçlarımız kullanılan Freelanders ve biz onları büyük mekanik durum içine almak için en iyi deneyin (iyi Nobert mu, korkarım fazla işe değilim!). Bizim için sürücü test etmek mümkün değildir bizim Araçlar zaman, bize bir araçtan satın alır ve değil üzerine almak bir sorun olduğunu bulmak sonra tek yapmanız gereken şey bizi arayın ve biz bunu sizin için sıralamak için elimizden geleni yapacağız büyük uzunlukları için.

Bir ihtimal koleksiyonumuzu Freelanders bakıyorsun bulamıyorsanız, ben hala Nobert için kullanılabilir olacak şekilde para saymak isterdim unutma bakım ve onarım (çok uzun şimdi için saymak istiyorsunuz ister ki!) çok makul fiyatlara seçerim Freelander.

Freelander sorunlar varsa ve onarmak veya geliştirmek senin Freelander sonra kontrol için çalışıyoruz Freelander parçalar ve Freelander aksesuarlar kullanılabilir zorundayız. Biz özellikle Freelander motor ve sürücü trenler yenileme uzmanlaşmak (IRD/transfer kutuları, birimleri kaplin viskoz (VCU ’ s) ve arka differentials, bu yüzden ne olursa olsun sorununuzu yardım için buradayız.

Arıyor ve cant'bulmak o burada belirli bir şey varsa lütfen yapın Bizi 0780 9575 421 üzerinde ara, biz sadece tavuk ısırık, don ’ t!

 

Bizim Freelanders - ve garip bir tavuk!

Bizim Freelanders - ve garip bir tavuk!

Araba satıcıları dizin – UK otomobil satıcıları ve otomobil Galerisi.
Araba satıcıları dizin – UK otomobil satıcıları ve otomobil Galerisi.

Bizi şehir-listings.co.uk görmek

Copyright by FreelanderSpecialist.com